پارس وب هاست (سایت پارس وب هاست) امتیاز هاست: [0]

مجموعه فناوری پارس وب هاست در سال ۱۳۹۱ به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید, با برند نما هاست آغاز نموده و بعد از گذشت ۳ سال یعنی در سال ۱۳۹۴ برند خود را از نما هاست به پارس وب هاست تغییر داد و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است .پارس وب هاست افتخار این را دارد که محصولات خود را با قابلیت عودت وجه و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته در کنار امنیت و سرعت بالا و همراه با آپتایم ۹۹/۹۹% ارائه دهد. و نسبت به تعهدات خود کاملا مسئول باشد .میزبانی وب، ثبت دامین,نمایندگی هاست,سرور مجازی,سرور اختصاصی و خدمات جانبی آن، از فعالیتهای اصلی پارس وب هاست می باشد که با ارائه خدمات ۲۴ ساعته فنی به چندین هزار وب سایت فارسی به عنوان یک کارنامه موفق، پارس وب هاست را در بین شرکتهای برتر ارائه کننده خدمات میزبانی قرار داده است. میزبانی علمی، پشتیبانی فنی، انتخاب بهترین دیتاسنتر ها با بستر مخابراتی بسیار قوی و بهره گیری از فناوری روزدنیا در این زمینه، رمز موفقیت شرکت در این فعالیت بوده است. امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم.

هاست لینوکس - هاست ویندوز - سرور اختصاصی - سرور مجازی - نمایندگی هاست لینوکس - هاست دانلود

info@parswebhost.net

۰۲۱۹۵۱۱۹۹۶۵

تهران سیمون بلیوار,کوچه پنجم,پلاک۱۲۹,طبقه سوم,واحد۵,پارس وب هاست

کلیه اطلاعات از سایت "پارس وب هاست" ثبت شده است. خواهشمندیم در صورت وجود مغایرت به ما اطلاع دهید.


  • از آخرین نظری که به هاست پارس وب هاست داده‌اید باید شش ماه گذشته باشد.
  • پس از ثبت نظر، یک ایمیل حاوی لینک تایید، برای شما فرستاده می‌شود. بنابراین، خواهشمندیم که ایمیل معتبر وارد کنید.
  • در صورت تایید نکردن، نظر شما پس از 48 ساعت حذف خواهد شد.
  • ایمیل شما به هیچ عنوان منتشر نمی‌شود.
  • نظرات حاوی توهین و افترا تایید نمی‌گردند.

 
حسین پناهی 1397/7/8 - 18:21

با سلام بنده ۳ سال میباشد از خدمات این شرکت استفاده میکنم. واقعا عرض میکنم بی نظیر هستند مودب با اخلاق با حوصله سرویس های با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار عالی.
امتیاز هاست

 
نظرات توسط کاربران ثبت می‌گردد و hostsinfo.ir هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد. مسئولیت درستی و یا نادرستی نظر ثبت شده به عهده کاربر ثبت کننده است.